Adventní tvoření v 5. A

17.12.2020 22:00   Akce tříd

V 5. A se děti pustily do adventního tvoření vánočních svícnů, které se jim podařily jako skutečným profesionálům. Adventnímu tvoření věnovaly několik hodin práce a na výsledku je to skutečně vidět! Každý si svůj svícen mohl nakonec odnést domů, vyzdobit si s ním pak slavnostně prostřený štědrovečerní stůl, a udělat tak radost celé rodině. Jak se svícny dětem podařily, se můžete podívat v naší fotogalerii zde.

Článek Olga Černohorská, fotografie Romana Ladická

Reakce žáků z 5. A:

Lukáš: Tvořit svícen se mi líbilo, bylo to hodně těžké. Mamince se moc líbil.

Martin: Velmi mě baví dělat věci s paní učitelkou. Maminka byla velmi ráda za to, co jsem vytvořil.

Sofie: Svícen se mi moc líbil.

Nikola: Vyrábění svícnu jsem si moc užila. Byl to příjemný relax a doma se svícen moc líbil.

Tereza: Svícen se mi myslím moc povedl. Maminka měla radost a tatínek také. Myslím si, že se nám i svícen doma krásně vyjímá.

Eliška: Práce se mi líbila, Jsem ráda, že jsem si ho mohla vyrobit sama. Práce byla super., ráda bych si to zopakovala. Maminka byla nadšená.

Adéla: Výroba svícnů se mi líbila. Ze začátku jsem si myslela, že to nezvládnu. Ale to jsem se mýlila. Zvládla jsem to a zvládli to i moji spolužáci.