Malí výtvarníci v době distanční výuky

30.11.2020 23:30   Akce tříd

V době distanční výuky, která byla velmi náročná jak pro žáky, pro učitele, tak i pro rodiče, se škola snažila v první řadě zajistit výuku hlavních předmětů. Zdálo by se, že všechny výchovy nebyly v popředí zájmu, ale ani na ty jsme při online výuce v žádném případě nezapomínali. A tak děti dostávaly za úkol třeba pomoci doma s úklidem, se zaléváním květin, nebo třeba překvapit rodiče s prostřením a nazdobením stolu ke společné večeři. Velký úspěch mělo také nakreslení „sluníčka pro maminku“ a jeho vylepení na ledničku, což mnohé maminky až někdy dojalo k slzám. A protože se dětem překvapení pro rodiče většinou hodně povedla, bylo by škoda se s nimi nepochlubit také na našem webu. S pracemi našich šikovných dětí se můžete potěšit zde.

Článek: Olga Černohorská, fotografie: archivy rodin žáků