Sportovní třídy 6. C a 7. C se zůčastnily sportovně-turistického kurzu. Přečtěte si zajímavé vyprávění našich dětí.
Kristina Pekariuk 6. C:
Upřímně řečeno, byl to jeden z nejlepších sportovně-turistických kurzů v mém životě! Nešlo jen o sport – získali jsme spoustu nových zážitků, emocí i přátelství. Hned bych si to zopakovala!
Jednoho dne jsme šli na horu Ještěd. Výstup nebyl úplně snadný, ale byl moc zajímavý. Šli jsme společně, pomáhali si a kolem nás byly nádherné výhledy. Při zpáteční cestě nás čekaly týmové úkoly. Rozdělili jsme se do skupin, což nám pomohlo se seznámit a naučit se spolupracovat.
Areál, kde jsme byli, měl umělou trávu a každé ráno jsme tam cvičili. To nás krásně naladilo na celý den. Potom jsme hráli různé sporty – fotbal, volejbal, badminton, softball a další. Bylo to aktivní a hodně zábavné!
V budově bylo taky spousta věcí pro zábavu a odpočinek: vířivka, sauna, fitness, stolní fotbal a tenis. Ale i bez toho – počasí nám přálo! Každý den svítilo slunce a nálada byla vždycky skvělá.
A nesmím zapomenout na dvě největší události – bojovku a diskotéku. Na bojovce nás strašili tak moc, že jsme křičeli překvapením – bylo to děsivé, ale zároveň zábavné! A na diskotéce jsme tančili a blbli tak, jako nikdy předtím. Byla tam úplně skvělá atmosféra.
Tenhle sportovně-turistický kurz mi dal nezapomenutelné zážitky, nové kamarády a spoustu radosti. Určitě na něj budu dlouho vzpomínat a ráda bych si ho někdy zopakovala.
Tereza Zabloudilová 6. C:
Sportovně turistický kurz jsem si velmi užila, bylo to o srandě a taky o snaze. Našla jsem si tam i nový kamarády, učitelé se velmi snažily a ty akce byly úžasné. Kurz bych ohodnotila 10/10!
Šly jsme i na Ještěd, sice cesta dlouhá, ale výlet krásný a ta cesta za to stála. Když jsme šly zpátky, tak učitelé udělali aktivity a hledali jsme poklad, bylo to úžasný. Učitelé to vymysleli krásně, vynasnažili se a my jsme si to užili. Těším se až pojedu příště!️
Neseděly jsme furt na pokojích, ale dělali jsme různé aktivity jako například fotbal, softbal, volejbal a taky třeba frisbee, ale taky jsme třeba běhali orientační běh anebo biatlon, bylo to úžasně vymyšlený a myslím že za všechny můžu říct, že jsme si to užili a chválím učitele, kteří to tak nádherně vymysleli. Nikdy jsem nezažila tak pilné učitele, kteří třeba nespali jen aby nás bavily aktivity.
Kristýna Ticháčková 6. C :
Bylo to super, byli jsme pořád venku a neseděli jsme pořád jen na pokojích. Počasí nám vyšlo skvěle a upřímně se těším až pojedeme znovu️!
Jeden den jsme šli na Ještěd, ušli jsme cca 20 km za celý den. Kousek jsme jeli autobusem a potom jsme nahoru a zpátky šli pěšky. Byli tam, ale i aktivity, kdy jsme třeba museli běhat pro vodu a nosit jí v rukou abychom naplnili nádobu nebo jsme museli složit obrázek, který byl rozstřižený a museli jsme ho hledat v lese. Jo a to všechno jsme dělali, abychom našli poklad!
Nikola Majerová 6. C:
Bylo to fajn, měli jsme pořád co dělat. Měli jsme krásné pokoje, a nakonec jsme mohli jít i do vířivky. Počasí nám vyšlo moc hezky a už abychom jeli znovu!
Theo Lunda 6 .C:
Bylo to pěkné. Přijeli jsme, viděli jsme, slyšeli jsme, užili jsme a odjeli jsme!
Karina Danč 6. C:
V pondělí odpoledne jsme přijeli a večer jsme hráli hry. V úterý jsme se vydali na velký výlet. Šli jsme k Ještědu, bylo to přibližně 20 km. Po cestě jsme měli různé aktivity, které nám pomohli najít “SEJF” s mapou pokladu. Ve středu jsme ten poklad našli, běželi jsme biatlon a večer jsme šli na čarodějnice do vesnice Český Dub. Ve čtvrtek jsme běželi orientační běh, pak večer jsme měli diskotéku a nějak okolo třetí nás probudili na bojovku. V pátek jsme se sbalili a jeli domů. Celý kurz byl zábavný hezký a veselý.
Moc jsem si to užila!