Vánoční sbírka pro psí útulek Bouchalka

21.12.2018 19:00   Akce ZŠ

V listopadu jsme uspořádali charitativní sbírku pro pejsky v útulku.
Je vidět, že máme rádi zvířátka a chceme jim udělat radost, protože svými dárky přispělo přes padesát rodin. Hromada darů pro čtyřnohé kamarády se během dní zvětšovala a zvětšovala. A v ní nakonec bylo 14 kg konzerv, 68 balíčků pamlsků, 78 kg suchého krmiva, 34 dek, 62 ručníků, 4 pelíšky, 48 hraček, 36 balíčků piškot, tři obojky, hřeben na pročesávání, dvě vodítka, 3 misky, a ještě hodně dárečků.

Matěj Sihelský a Nikola Karbašová s rodiči mi pomohli odvézt vše do útulku Bouchalka. Lidé, kteří se starají o pejsky, byli moc rádi, jejich poděkování škole můžete číst na stránkách útulku. Samozřejmě nám to nedalo, obešli jsme všechny prostory a chlupaté kamarády potěšili piškoty. Moc jim chutnaly.
Vám všem, kteří jste nám pomohli potěšit malé kamarády, móóóc děkujeme.

Fotografie si můžete prohlédnout zde.

Jana Fišerová – za žákovský parlament