Ekotým ve školní jídelně

18.10.2018 20:43   Ekoškola

Co můžeme změnit ve školní jídelně? Nápadů je spousta, ale dají se všechny realizovat? Protože nevíme, co se dá změnit, došli jsme se poradit s kuchařkami.

V úterý 16. října jsme si domluvili schůzku o velké přestávce v jídelně. Paní kuchařky nám ochotně odpovídaly na všechny dotazy, ale mnoho změnit nemohou, protože musí plnit všechny zákonem dané normy, abychom dostávali všechny potřebné živiny pro správný růst.
Vadí nám i jednorázové misky a lžičky na dezerty. Dá se s tím něco dělat? Tentokrát je problém v myčce. Nestačí. Především kuchařky mají zájem o novou výkonnější myčku, ale zatím na ni nejsou peníze.
Dnes jsme nic změnit nedokázali. Jsme o něco chytřejší a víme, že školní jídelna potřebuje novou myčku.

IMG_1793 (1)