Pohár Věry Čáslavské v softbalu

10.4.2019 22:52   Sportovní soutěže

V úterý 9. dubna se na hřišti ZŠ Jana Wericha konal turnaj v softbalu o Pohár Věry Čáslavské. Soutěže se zúčastnila družstva čtyř základních škol z Prahy 6 a naše školní družstvo.

Náš tým splnil očekávání, naprosto hladce porazil své soupeře a zvítězil. O tento úspěch se zasloužili všichni nominovaní hráči – V. Sedláčková, J. Kadlecová, M. Fidler, T. Habart, R. Černý, Š. Sedláček, A. Tomanová, N. Machová, K. Žilinová, D. Orálková a L. Merxbauerová.

K výborné atmosféře a průběhu turnaje přispělo nejen hezké počasí, ale i dvojice rozhodčích Mikuláš Klas a Marek Malý, kteří jsou hráči českého reprezentačního týmu mužů. Těší nás, že Mikuláš byl žákem ZŠ Jana Wericha a se softbalem začínal právě v našem školním klubu.

Václav Soukup