Úspěšný aerobik

15.10.2021 22:43   Sportovní soutěže

V pondělí 4. října se uskutečnila velice pěkná soutěž v aerobiku, které se zúčastnilo 127 soutěžících (převážně děvčat) ze šesti základních škol Prahy 6 a 17. Naše děvčata nezklamala a přivezla ze soutěže čtyři medaile.

V kategorii čtvrtých a pátých tříd si vybojovala krásné druhé místo Denisa Bleierová a na třetím místě se umístila Emilija Ferents. Krásně se prezentovaly i Adélka Jiranová a Klárka Špundová.

V kategorii šestých a sedmých tříd se neztratila ani Anežka Vrátná.

V nejstarší kategorii, kde byla již velice těžká choreografie, reprezentovaly naši školu gymnastky. A s aerobikem se popasovaly velice dobře. Kristýna Bozděchová získala stříbro a Tereza Behúnová bronz. Rozhodčí upoutala i Zorka Lorová.

Všem děvčatům ještě jednou gratuluji a děkuji za skvělou reprezentaci naší školy.

Mgr. Jana Škvorová