Úspěšní čtvrťáci

20.11.2012 17:51   Znalostní soutěže

V prvních listopadových dnech se pět žáků ze třídy 4. C  zúčastnilo soutěže  Talent základek Prahy 5, 6, 13 a 17, kterou pořádalo Mensa gymnázium v Řepích.

Postoupili mezi 20 nejlepších žáků z nominačního kola Logické olympiády 2012  a museli prokázat své znalosti  o naší městské části a ze všeobecného přehledu. A jak se jim dařilo? Jan Novák obsadil 1. místo a odnesl si tablet, Barbora Trojanová  za  2. místo obdržela mobilní telefon a Petr Fučík za 3. místo dva lístky na filmové představení dle vlastního výběru.  Úspěšným řešitelům  blahopřejeme a všem zúčastněným žákům děkujeme za vzornou reprezentaci školy.  Petr Fučík a Jan Čepek se nominovali také mezi řešitele Logické olympiády  dětí a mládeže z celé České republiky.

Mgr. Jiřina Mariničová, tř. uč.