skenování0001

Školní jídelna používáZŠ Jana Wericha informační a objednávkový systém. Každý strávník potřebuje čip v ceně 40 Kč, ten se stává jeho majetkem. Čip je možné zakoupit u hospodářky školní jídelny paní Stoklasové v pracovních dnech od 7.15 do 8.00 a od 11.45 do 13.45.

Vstup do kanceláře paní hospodářky je z nákladní rampy na levé straně budovy. Děkujeme, že otázky placení a objednávání obědů řešíte výhradně s paní Stoklasovou osobně nebo na tel. 235 302 510.

POKUD STRÁVNÍK ZAPOMENE ČIP 2x V 1 KALENDÁŘNÍM MĚSÍCI, JE POVAŽOVÁN ZA ZTRACENÝ A JE NUTNÉ KOUPIT NOVÝ.

Objednávat nebo odhlašovat obědy je možné těmito způsoby:
  1. Na následující den prostřednictvím čipu a terminálu v jídelně.
  2. Přes internet až na 14 dní dopředu (na stránce skola.zs-jana-wericha.cz, přihlašovací údaje do aplikace má každý strávník vytištěny na dokladu o zakoupení čipu)
  3. Ve výjimečných případech telefonicky u hodpodářky školní jídelny.

Objednat nebo odhlásit oběd na následující den je možné do 14.00 aktuálního dne.

Placení obědů

Obědy ve školní jídelně je možné platit pouze bezhotovostně, a to inkasem z účtu nebo příkazem k úhradě.

Od 1. 10. 2017 nebude možné platit obědy přes sporožirový účet.

Platba možná pouze na účet školy č. 143146349/0800,

variabilní symbol sdělí hospodářka školní jídelny na tel. č. 235302510.

Platební údaje je možné si vyzvednout u hospodářky školní jídelny. Přeplatek je po skončení šk. roku nebo po ukončení stravování  vrácen na účet.

Ceny obědů od 4. září 2017

Specifikace