Organizační struktura ŠPP, kontakty a konzultační hodiny

Školní poradenské pracoviště nabízí své služby žákům této školy, jejich rodičům (zák. zástupcům) a pedagogům:

• Všichni členové týmu ŠPP úzce spolupracují a jejich činnosti se prolínají.
  • Tým ŠPP pro školní rok 2019/2020 je tvořen výchovnými poradci, školním metodikem prevence, asistenty pedagoga, školním psychologem a pracovníky pro reedukační péči a podporu žáků cizinců. Všichni členové poradenského týmu vycházejí při své práci ze znalosti prostředí a atmosféry školy.
  • O každé dítě pečuje ŠPP jako o jedinečnou osobnost, zaměřuje se na konkrétní pomoc žákům se speciálními vzdělávacími potřebami, poskytuje logopedickou péči a prevenci, realizuje individuální reedukace pro žáky začleněné do pětistupňového systému podpůrných opatření a se specifickými vzdělávacími potřebami. Pomáhá řešit osobní a rodinné problémy, poskytuje služby zákonným zástupcům v oblasti kariérového poradenství, preventivní prací v těsné spolupráci s metodičkou prevence pozitivně ovlivňuje vztahy a klima ve třídě i celé škole. Aktivity ŠPP jsou formou individuálních konzultací, skupinové práce, výjezdů tříd s primárně preventivní a psychologickou náplní.
  • ŠPP spolupracuje s rodinami v oblasti výchovné, sociální a kulturní. Společně s rodiči a jejich prostřednictvím dbá o osobnostní, kognitivní a sociálně-motivační vývoj jejich dětí. Dle povahy problému jsou voleny individuální poradenské činnosti, nebo skupinové besedy, přednášky, apod.
  • ŠPP pracuje s vedením školy, s pedagogy, s pedagogickými asistenty a dalšími zaměstnanci školy, společně s nimi ovlivňuje také školní klima a celou atmosféru školy. Dle charakteru obtíží nebo preventivního působení je metodická pomoc individuální, nebo má formu pracovních seminářů  a  porad.
  • ŠPP úzce spolupracuje s odbornými pracovišti- pedagogicko-psychologické poradny, speciálně pedagogická centra, střediska výchovné péče, sociálním odborem a s OSPOD

15.6.2020 08:53

Čipy Školní družiny

11.6.2020 15:40

Vracení čipů (za žáky, kteří družinu v příštím školním roce nebudou navštěvovat) a prodej čipů pro nově příchozí žáky bude probíhat

1. 7. od 13 do 16 hodin

2. 7. od 7 do 12 hodin

3. 7. od 8 do 12 hodin

u vchodu pro návštěvy.

Vracení čipů školní jídelny

9.6.2020 09:05

Strávníci, kteří v příštím školním roce nebudou pokračovat ve stravování ve školní jídelně, mohou vracet čipy na obědy 22. a 23. 6. od 8 do 12 hodin u vchodu pro návštěvy. Vrácením čipu se ruší přihláška ke stravování.