Výchovní poradci

STANDARDNÍ ČINNOSTI VÝCHOVNÉHO PORADCE

• Kariérové poradenství a poradenská pomoc při rozhodování o další vzdělávací a profesní cestě žáků (koordinace mezi hlavními oblastmi kariérového poradenství, základní skupinová i individuální šetření k volbě povolání, poradenství zákonným zástupcům, spolupráce se školskými poradenskými zařízeními, zajišťování skupinových návštěv žáků v informačních poradenských střediscích úřadů práce.
  • Vyhledávání a orientační šetření žáků, jejichž vývoj a vzdělávání vyžadují zvláštní pozornost a příprava návrhů na další péči o tyto žáky.
  • Poskytování služeb kariérového poradenství žákům/cizincům se zřetelem k jejich speciálním vzdělávacím potřebám.
  • Shromažďování odborných zpráv a informací o žácích v poradenské péči a dalších poradenských zařízení a jejich zajištění v souladu s předpisy o ochraně osobních údajů.
  • Spolupráce při řešení výchovných problémů, svolávání výchovných komisí pro jednání s rodiči

Informace k přijímacímu řízení na SŠ pro šk. rok 2018/2019

Informace k odvolání proti nepřijetí na SŠ

Pěšky do školy

22.9.2019 14:22

Naše škola se v týdnu 23. - 27. 9 připojuje k výzvě Pěšky do školy.

Další informace najdete v dopisu pořadatelů rodičům zde.