Recitační soutěž Ještěrek

13.12.2017 21:51 rubrika: Akce ŠD doporučit, tisk

Recitační soutěž Ještěrek

6. 12. 2017 se konal 9. ročník recitační soutěže dramatického kroužku Ještěrky. Konkurence mezi soutěžícími byla jako každý rok velká. Na třetím místě se umístila LINDA VOLFOVÁ (4.B), druhé místo patří JANU FIDLEROVI (2.B). První místo a postup do školního kola si zajistila ZUZANA HLAVÍNOVÁ (4.B).

13.11.2018 21:57

Přijmeme vyučeného nebo zaučeného kuchaře/kuchařku  do školní kuchyně základní školy Jana Wericha k přípravě polévek a příloh k hlavnímu jídlu. Nástup na plný nebo zkrácený úvazek je možný ihned. V případě zájmu volejte 775 156 421 (hospodářka školní jídelny).