Advent

15.12.2014 17:28 rubrika: Akce tříd, Akce ZŠ doporučit, tisk

Advent

Advent se přiblížil, a tak jsme se dali do příprav i my na 1.stupni. Chtěli jsme letos potěšit své blízké adventními věnci, které jsme si sami nazdobili, ale i andílky z petlahví a hvězdami, ze kterých jsme udělali i svícny.  Vznikala přáníčka, stojánky na vánoční stůl i nepečené cukroví.

Odpoledne dne 4. 12. 2014 jsme vše nabídli k prodeji.  Ten proběhl od 16 – 18 hodin v prostorách naší školy. Moc se nám vše povedlo, chtěli jsme udělat radost nejen rodičům, ale i ostatním návštěvníkům, kteří se na prodejní výstavky dostavili. Těšili jsme se na rozsvícení vánočního stromu, kde jsme si s chutí s ostatními zazpívali známé koledy.

Atmosféru doplnil živý Betlém, ukázka standardních tanců i 1. úspěchy kroužku irských tanců. Návštěvníci si mohli sami nazdobit perníčky, vystřihnout vánočního kapříka či hvězdu.

Na ochutnání byl čaj i punč a vynikající štrúdl a pečená jablka. Pak jsme se rozběhli domů, kde se již také rozprostírá vánoční nálada, peče se cukroví a začíná nádherná sváteční doba.

žáci 1.stupně

Foto zde: