Běh ZOO

6.12.2020 21:00 rubrika: Akce tříd doporučit, tisk

Běh ZOO

Přípravná třída se pod vedením své paní učitelky Terezy Čadkové zúčastnila ZOO běhu. Jedná se o seriál virtuálních závodů, kterými se podporují zvířátka ze ZOO. Účastníci si mohou vybrat z tras 2 km, 5 km, 8 km, 12 km, dětské trasy 500 m a 1 km, běh s kočárkem 1 km. Nejprve si všichni zvolí trasu, pak se musí zaregistrovat, do mailu dostanou svá startovní čísla, která si vytisknou a mohou s nimi běžet. Fotografie z běhu se opět odešlou a výsledný čas je zapsán do výsledkové listiny. Kdo by se chtěl o závodu dozvědět více, může se podívat na www.zoobeh.cz. Přípravná třída si zaslouží velkou pochvalu, za svou snahu dostali krásné diplomy a medaile, na fotografie se podívejte zde.

Článek Olga Černohorská, fotografie Tereza Čadková