Krmení ptactva v okolí školy

7.2.2019 19:00 rubrika: Akce tříd doporučit, tisk

Krmení ptactva v okolí školy

V předmětu Člověk a jeho svět jsme v 1. B probírali, jak se daří zvířátkům v zimní přírodě. Vypravili jsme se proto ve čtvrtek 7. února po jejich stopách. Hra na stopovanou se nám docela dařila, viděli jsme stopy ptáčků, psů i koček. Protože víme, že o ptáčky v zimě je dobré se postarat, přinesli jsme jim opravdu velkou hromadu krmení – lojové koule a kroužky, semínka, jablíčka, apod. Doufáme, že zimu ve zdraví přežijí a budeme se těšit, až na jaře uslyšíme jejich zpěv za okny naší třídy. Na fotografie se můžete podívat zde.

Autor článku a fotografií: Kateřina Kamlachová

13.11.2018 21:57

Přijmeme vyučeného nebo zaučeného kuchaře/kuchařku  do školní kuchyně základní školy Jana Wericha k přípravě polévek a příloh k hlavnímu jídlu. Nástup na plný nebo zkrácený úvazek je možný ihned. V případě zájmu volejte 775 156 421 (hospodářka školní jídelny).