Pracovní činnosti na sněhu

5.2.2019 21:30 rubrika: Akce tříd doporučit, tisk

Pracovní činnosti na sněhu

V Praze konečně napadla pořádná sněhová nadílka, a tak mnohé třídy této příležitosti využívají k tomu, aby splnily část školních osnov - stavby ze sněhu. Za stavbou sněhuláků vyrazila také 3. C, a protože na louce byl zároveň pěkný kopeček, děti koulely koule i s kopce dolů a samozřejmě využily příležitosti, aby se u toho pořádně sklouzly i na bobech. Legrace jsme si užili jaksepatří a nikomu se z takové hodiny v přírodě vůbec nechtělo zpátky do školních lavic. Tak doufejme, že sníh aspoň ještě pár dní vydrží!

Jak jsme si užili hodinu pracovních činnosti na sněhu, se můžete podívat zde.

Autor článku Olga Černohorská, autor fotografií Lukáš Chochlovský

13.11.2018 21:57

Přijmeme vyučeného nebo zaučeného kuchaře/kuchařku  do školní kuchyně základní školy Jana Wericha k přípravě polévek a příloh k hlavnímu jídlu. Nástup na plný nebo zkrácený úvazek je možný ihned. V případě zájmu volejte 775 156 421 (hospodářka školní jídelny).