S Andersenem už poosmé

1.4.2018 17:20 rubrika: Akce tříd doporučit, tisk

S Andersenem už poosmé

V podvečer 23. 3. se již poosmé sešli v ZŠ Jana Wericha příznivci knížek, pohádek a příběhů, aby společně strávili Noc s Andersenem.

Hosté byli tentokrát netradiční. Čtyři ochotné maminky přišly nejen svým, ale i téměř sedmdesáti dalším dětem vyprávět o svých oblíbených knížkách z dětství a přečíst ukázky.

Dále si pak děti ve skupinách představily své knižní favority, plnily soutěžní úkoly a také zhlédly originální divadelní představení páťáků Matěje a Rendy. Od začátku večera se však hodně účastníků těšilo do spacáku - pro mnoho prvňáčků totiž tato noc ve škole znamenala i první noc v životě mimo domov a bez rodičů. Všichni byli velmi stateční, neukápla ani slzička.

Od letošního roku má Noc s Andersenem v naší škole i vlastní hymnu, která zazněla několikrát během programu i ráno na rozloučenou se všemi účastníky. Ti už se prý těší na příští ročník! Děkujeme všem, kteří se na zdárném průběhu večera jakkoli podíleli, zejména rodičům žáků 1.A, 1.C, 2.D a 5.B.

Za tým organizátorů

Barbora Bousová

Fotografie si můžete prohlédnout zde.

Zařazení do tříd

2.7.2018 10:35

Informace o zařazení do tříd žáků budoucích 1., 3. a 6. tříd podáváme pouze osobně zákonným zástupcům žáků v kanceláři školy v pracovní dny od 8 do 12 hodin.

Nevydaná vysvědčení

29.6.2018 09:51

Vysvědčení nevydaná 29. 6. si mohou žáci nebo jejich zákonní zástupci vyzvednout během prázdnin v kanceláři školy v pracovní dny od 8 do 12 hodin.

14.6.2018 22:56

ZÁKLADNÍ  ŠKOLA  JANA  WERICHA hledá

pomocnou sílu do školní kuchyně,

nástup od 1. září 2018. Nabízíme částečný nebo plný úvazek.

V případě zájmu volejte 775 156 421 (hospodářka šk. jídelny).

Taneční průprava

Taneční průprava Hollabella nabízí lekce