Výlet druhých tříd do ZOO

21.3.2018 15:35 rubrika: Akce tříd doporučit, tisk

Výlet druhých tříd do ZOO

Ve středu 21. března se druhé třídy vypravily do ZOO. Pro školní děti je zde vždy připraven zajímavý program. 2. A a 2. C si tentokrát vybraly program o primátech. Dozvěděly se v něm spoustu zajímavých věcí o opicích a o jejich životě. Děti zaujaly nejen poloopice, ale hlavně orangutani a gorilí rodinka. Zastavili jsme se ale i u dalších zvířat. Jak si děti výlet užily, se můžete podívat zde.

Autor článku a fotografií: PaedDr. Olga Černohorská

1.9.2018 09:29

ZŠ Jana Wericha hledá vyučeného nebo zaučeného kuchaře/kuchařku do školní kuchyně základní školy Jana Wericha k přípravě polévek a příloh k hlavnímu jídlu. Nástup na plný úvazek je možný ihned.

V případě zájmu volejte 775 156 421 (hospodářka šk. jídelny).

Taneční průprava

Taneční průprava Hollabella nabízí lekce