Výlet za zvěří do lesa

11.12.2020 22:00 rubrika: Akce tříd tisk, zpět

V pátek 11. prosince jsme se s malou skupinkou dětí vypravili do lesů u Mníšku pod Brdy, abychom dovezli zvířátkům něco na zub do krmelce a ptáčkům nějaké dobroty k zavěšení na větvičky. Bylo docela chladno, ale procházka lesem na čerstvém vzduchu byla velice příjemná. Navštívili jsme krmelec a korýtko naplnili mrkví a jablíčky. Ptáčkům jsme na větvičky zavěsili lojové koule a nasypali oříšky. Na zpáteční cestě jsme se ještě zastavili v Čisovicích, abychom se pokochali krásným Betlémem, zhotoveným místními obyvateli. Všem žákům i učitelům z naší školy, kteří na nadílku pro zvířátka přispěli svými přebytky, moc děkujeme! Na průběh našeho pátečního výletu se můžete podívat zde.

Článek a fotografie Olga Černohorská