Zázrak v krychli

17.5.2019 20:23 rubrika: Akce tříd doporučit, tisk

Zázrak v krychli

Třída 4. A připravila pro děti naší školy velice zajímavou výstavu s názvem „Zázrak v krychli“. Se třídou 3. C jsme se na ni byli podívat a nestačili jsme se divit, co všechno žáci ze 4. A dokázali vytvořit. Výstava se skládá z velkých papírových krychlí a každá z nich ukrývá nějaké zajímavé téma. Do jedné se skryl celý vesmír, v jiné se můžeme podívat na lásku v podobě dvou bílých labutí. Každá krychle je malý zázrak a stojí za to se u ní zastavit a pořádně ji prozkoumat. Tolik píle, pracovitosti a hlavně tvůrčích nápadů se hned tak někde nevidí! Proto neváhejte a o některé přestávce se do budovy, kde sídlí 4. A, vypravte a nenechte si tuto originální výstavu v žádném případě ujít. Najdete zde mnoho krásného, ale hlavně i poučného a určitě vás to bude hodně bavit. A možná vás napadne něco takového si na svém patře společnými silami také vytvořit. Co myslíte? Kdo bude 4. A následovat? Naše fotogalerie, nechť Vám je milou pozvánkou na tuto ojedinělou výstavu!

Autor článku a fotografií Olga Černohorská

Pěšky do školy

22.9.2019 14:22

Naše škola se v týdnu 23. - 27. 9 připojuje k výzvě Pěšky do školy.

Další informace najdete v dopisu pořadatelů rodičům zde.