1. místo v přehazované Junior

1.12.2018 20:31 rubrika: Akce ZŠ doporučit, tisk

1. místo v přehazované Junior

V letošním školním roce se uskutečnil 1. ročník obvodního kola v přehazované dětí 4. – 5. tříd, pod názvem „Přehazovaná Junior“. Hrála smíšená družstva, vždy musela být na hřišti minimálně dvě děvčata.
Družstvo naší školy složené z dětí 5. B (kapitán Jiří Boháček, Christian De Michieli, Jakub Klich, Daniel Lukš, Markéta Klapalová, Kateřina Vondráková, Sofie Nidrová, Zuzana Hlavínová, Tereza Kvízová a Sofie Salehová) vyhrálo v pondělí 26. 11. svou skupinu. Ve středu 28. 11. se utkala čtyři nejlepší družstva Prahy 6 a Prahy 17 každý s každým.
Po napínavých soubojích družstvo naší školy soutěž vyhrálo, získalo krásný pohár, zlaté medaile, kvalitní volejbalový míč a drobné osobní dárky. Naše škola si svým vítězstvím vybojovala postup do krajského kola, které je plánováno na 28. 2. 2019.
Všem moc gratulujeme a držíme palce do dalších bojů.

13.11.2018 21:57

Přijmeme vyučeného nebo zaučeného kuchaře/kuchařku  do školní kuchyně základní školy Jana Wericha k přípravě polévek a příloh k hlavnímu jídlu. Nástup na plný nebo zkrácený úvazek je možný ihned. V případě zájmu volejte 775 156 421 (hospodářka školní jídelny).