Přesun na obsah

Hledání

1. místo v přehazované Junior

1.12.2018 20:31 rubrika: Akce ZŠ doporučit, tisk

1. místo v přehazované Junior

V letošním školním roce se uskutečnil 1. ročník obvodního kola v přehazované dětí 4. – 5. tříd, pod názvem „Přehazovaná Junior“. Hrála smíšená družstva, vždy musela být na hřišti minimálně dvě děvčata.
Družstvo naší školy složené z dětí 5. B (kapitán Jiří Boháček, Christian De Michieli, Jakub Klich, Daniel Lukš, Markéta Klapalová, Kateřina Vondráková, Sofie Nidrová, Zuzana Hlavínová, Tereza Kvízová a Sofie Salehová) vyhrálo v pondělí 26. 11. svou skupinu. Ve středu 28. 11. se utkala čtyři nejlepší družstva Prahy 6 a Prahy 17 každý s každým.
Po napínavých soubojích družstvo naší školy soutěž vyhrálo, získalo krásný pohár, zlaté medaile, kvalitní volejbalový míč a drobné osobní dárky. Naše škola si svým vítězstvím vybojovala postup do krajského kola, které je plánováno na 28. 2. 2019.
Všem moc gratulujeme a držíme palce do dalších bojů.

Nástěnka

Poděkování

26.11.2018 09:41

Velice děkujeme Doc. PaedDr. Janu Farkačovi, CSc., zastupiteli MČ Praha 17, za zprostředkování a financování lípy a dále firmě JENA a Střední lesnické škole Křivoklát za dodání a pomoc při sázení.

IMG_8827

Volná místa

13.11.2018 21:57

Přijmeme vyučeného nebo zaučeného kuchaře/kuchařku  do školní kuchyně základní školy Jana Wericha k přípravě polévek a příloh k hlavnímu jídlu. Nástup na plný nebo zkrácený úvazek je možný ihned. V případě zájmu volejte 775 156 421 (hospodářka školní jídelny).

Kontakty

Telefony:
ústředna: 235314162
ředitelka: 235314362
ŠPP:        235314374

ŠD:          602832209
jídelna:     235302510

FAX:         235314162
Elektronická adresa:
info@zs-jana-wericha.cz

reditelna@zs-jana-wericha.cz

 

ŠPP - Školní poradenské pracoviště

ŠD - Školní družina


 

Logo-Partner-Kompostuj-hnedy-listek

eSafety Silver Label

Sfumato

Alternativní výuka čtení v 1. třídě

Splývavé čtení SFUMATO

Více informací na:

www.sfumato.cz

Rodiče vítáni

Škola otevřená rodičům, rodiče otevření škole

Jazyky bez bariér

 Program Jazyky bez
bariér slouží k usnadnění výuky cizích jazyků. Online verze programu nebo aplikace pro mobilní telefony jsou k dispozici na www.jazyky-bez-barier.cz. Zde najdete podrobné informace, videoprůvodce a knihovnu s množstvím souborů k procvičování.

Podpora čtenářské gramotnosti

Třídíme odpad

Kromě tradičních kontejnerů na plasty a na suché články je nyní v budově školy k dispozici prostor na odložení drobných elektrických spotřebičů, které pak budou předány k ekologické likvidaci. Škola se tak zapojila do projektu MŽP ČR.

Sběr víček

Sběr víček od PET lahví má na naší ZŠ dlouholetou tradici. V současnosti víčka od školy odebírá firma RUMPOLD-P s. r. o., která je předává dalším subjektům jako materiál pro výrobu městského mobiliáře, herních prvků na dětská hřiště apod.