Adventní dílny se opět vydařily

8.12.2019 15:51 rubrika: Akce ZŠ doporučit, tisk

Adventní dílny se opět vydařily

První pondělní podvečer v adventu je v naší škole již tradičně věnován předvánočnímu setkání s rozsvícením vánočního stromku a zpěvem koled.

Jemu předchází odpoledne plné vánočních dekorací a dobrot, které si návštěvníci mohou zakoupit u stánků jednotlivých tříd nebo vlastnoručně vyrobit v dílničkách. Rodiče i prarodiče přicházejí podpořit své ratolesti v rolích prodavačů, do „své základky“ se přicházejí podívat bývalí žáci, všichni si užívají předvánoční atmosféru plnými doušky. Nechybí ani živý betlém, v němž role jednotlivých postav zastávají žáci vyšších ročníků. Příprava na tuto událost zabere jednotlivým třídám i učitelům mnoho hodin pracovních činností a výtvarné výchovy i některá odpoledne dobrovolně strávená ve škole, ale výsledek vždy stojí za to!

Na fotografie se můžete podívat zde.

Hledáme vychovatele ŠD

6.1.2020 15:12

ZŠ Jana Wericha hledá vychovatelku/vychovatele do šk. družiny. Nástup ihned, v případě zájmu volejte na tel. 602832209.