Nestlé pro zdraví dětí

7.3.2019 01:10 rubrika: Akce ZŠ doporučit, tisk

Nestlé pro zdraví dětí

V první polovině března proběhla na naší škole akce Nestlé pro zdraví dětí. Žáci prvního stupně se zúčastnili kurzů „Pitný režim“, „Ovoce zelenina“ a „Pestrá strava“, žáci druhého stupně absolvovali kurzy „Rizika nevhodného stravování“ a "Finanční gramotnost". Od firmy Edhance, s.r.o. měly děti připravené výborně udělané tištěné materiály, se kterými v hodince s Nestlé pod vedením zkušených lektorek pracovaly. Program Nestlé Healthy Kids byl zaveden v roce 2009 a podporuje vzdělávání dětí ve školách v oblasti výživy a zdraví. V České republice byl program uveden do škol v roce 2015. Budete-li mít zájem dozvědět se o programu více, navštivte webové stránky Nestlé. Ukázku lekce, jak probíhala na naší škole, si prohlédněte zde.

Autor článku a fotografií: Olga Černohorská

13.11.2018 21:57

Přijmeme vyučeného nebo zaučeného kuchaře/kuchařku  do školní kuchyně základní školy Jana Wericha k přípravě polévek a příloh k hlavnímu jídlu. Nástup na plný nebo zkrácený úvazek je možný ihned. V případě zájmu volejte 775 156 421 (hospodářka školní jídelny).