Nestlé pro zdraví dětí

7.3.2019 01:10 rubrika: Akce ZŠ doporučit, tisk

Nestlé pro zdraví dětí

V první polovině března proběhla na naší škole akce Nestlé pro zdraví dětí. Žáci prvního stupně se zúčastnili kurzů „Pitný režim“, „Ovoce zelenina“ a „Pestrá strava“, žáci druhého stupně absolvovali kurzy „Rizika nevhodného stravování“ a "Finanční gramotnost". Od firmy Edhance, s.r.o. měly děti připravené výborně udělané tištěné materiály, se kterými v hodince s Nestlé pod vedením zkušených lektorek pracovaly. Program Nestlé Healthy Kids byl zaveden v roce 2009 a podporuje vzdělávání dětí ve školách v oblasti výživy a zdraví. V České republice byl program uveden do škol v roce 2015. Budete-li mít zájem dozvědět se o programu více, navštivte webové stránky Nestlé. Ukázku lekce, jak probíhala na naší škole, si prohlédněte zde.

Autor článku a fotografií: Olga Černohorská

Uzavření školní knihovny

16.5.2019 22:55

V týdnu od 20. do 24. 5. bude z organizačních důvodů uzavřena školní knihovna. Vracení a půjčování knih bude opět možné až 27. 5.

Děkujeme za pochopení.

Doplňovací výběrové řízení do 6. třídy s rozšířenou výukou cizích jazyků

16.5.2019 22:50

Doplňovací výběrové řízení do 6. třídy s rozšířenou výukou cizích jazyků se koná 11. 6. 2019. Přihlášení žáci se dostaví v 8.00 před kancelář vedení školy (psací potřeby s sebou).

Informace k přijímacímu řízení do 6. třídy s rozšířenou výukou Tv

9.5.2019 09:53

Podrobné informace k přijímacímu řízení najdete zde.