Softball

15.6.2015 10:50 rubrika: Akce ZŠ doporučit, tisk

Softball

4. kolo 2 ligy žákyň

Máme za sebou krásný víkend, který jsme strávily na dalším Softballovém turnaji. 4. kolo 2. ligy dopadlo pro naše žákyně zatím nejlépe z celé soutěže. V pražských Bohnicích nás tentokrát čekalo 5 soupeřů, se kterými jsme sehrály velmi kvalitní zápasy a ze všech jsme odcházely jako vítězové. 5 výher nás tak nominovalo do finále a to z té nejlepší možné příčky. Finálový zápas s děvčaty z Chomutova byl velmi vyrovnaný nejen schopnostmi a dovednostmi obou týmů, ale také napínavý a dramatický až do poslední minuty. Přesto si však dívky své první celkové vítězství vybojovaly a z turnaje odvezly krásný pohár za 1. místo.

Naši školu opět vzorně reprezentovaly žákyně:

2. tříd – Kateřina Malá a Viktorka Sedláčková

3. tříd - Julie Kadlecová a Jitka Smékalová

a 5. tříd Nikola Machová, Lucie Merxbauerová, Adriana Roubíčková, Kristýna Kubíčková, Dagmar Orálková a Kristýna Žilinová

Všem moc gratulujeme a přejeme krásné léto bez úrazů, neboť nás hned 1. víkend v novém školním roce čeká poslední kolo celé soutěže, které nám, jak pevně věříme, potvrdí naši účast na finálovém turnaji, kde se náš tým utká o postup do Extraligy v příští softbalové sezóně.