Přesun na obsah

Hledání

Vánoční trhy a rozsvícení vánočního stromku na naší škole

3.12.2018 23:20 rubrika: Akce ZŠ doporučit, tisk

Vánoční trhy a rozsvícení vánočního stromku na naší škole

V pondělí 3. prosince se naše škola zavoněla Vánocemi, radostným očekáváním a hlavně stovkami rozzářených dětských očí. Chodby zaplnily vánoční trhy se záplavou originálních a velmi nápaditých výrobků, které s velkým nadšením vyrobily šikovné dětské ruce. Všude vonělo vánoční cukroví, skvělý domácí štrůdl a perníčky a celá škola se rozezněla vyvoláváním nadšených malých obchodníků. Díky hojné účasti a podpoře rodičů se k velké radosti dětí prodalo úplně všechno! Za utržené peníze si děti budou moci nakoupit některé pomůcky a drobné vybavení do svých tříd, kterými si zpříjemní výuku. Na akci byl i prostor pro charitu, tři půvabní andělé vybírali peníze na asistenčního psa pro malou holčičku. Vyvrcholením večera bylo tradiční rozsvícení vánočního stromku v atriu školy za zpěvu vánočních koled. Všem dětem, rodičům, učitelům, panu školníkovi a dalším pracovníkům školy děkujeme za plné nasazení, pomoc a obětavost, se kterou se zdařilé akce ujali! Atmosféru našich vánočních trhů si můžete vychutnat ve fotogalerii.

Článek a fotografie: Olga Černohorská

Nástěnka

Poděkování

26.11.2018 09:41

Velice děkujeme Doc. PaedDr. Janu Farkačovi, CSc., zastupiteli MČ Praha 17, za zprostředkování a financování lípy a dále firmě JENA a Střední lesnické škole Křivoklát za dodání a pomoc při sázení.

IMG_8827

Volná místa

13.11.2018 21:57

Přijmeme vyučeného nebo zaučeného kuchaře/kuchařku  do školní kuchyně základní školy Jana Wericha k přípravě polévek a příloh k hlavnímu jídlu. Nástup na plný nebo zkrácený úvazek je možný ihned. V případě zájmu volejte 775 156 421 (hospodářka školní jídelny).

Kontakty

Telefony:
ústředna: 235314162
ředitelka: 235314362
ŠPP:        235314374

ŠD:          602832209
jídelna:     235302510

FAX:         235314162
Elektronická adresa:
info@zs-jana-wericha.cz

reditelna@zs-jana-wericha.cz

 

ŠPP - Školní poradenské pracoviště

ŠD - Školní družina


 

Logo-Partner-Kompostuj-hnedy-listek

eSafety Silver Label

Sfumato

Alternativní výuka čtení v 1. třídě

Splývavé čtení SFUMATO

Více informací na:

www.sfumato.cz

Rodiče vítáni

Škola otevřená rodičům, rodiče otevření škole

Jazyky bez bariér

 Program Jazyky bez
bariér slouží k usnadnění výuky cizích jazyků. Online verze programu nebo aplikace pro mobilní telefony jsou k dispozici na www.jazyky-bez-barier.cz. Zde najdete podrobné informace, videoprůvodce a knihovnu s množstvím souborů k procvičování.

Podpora čtenářské gramotnosti

Třídíme odpad

Kromě tradičních kontejnerů na plasty a na suché články je nyní v budově školy k dispozici prostor na odložení drobných elektrických spotřebičů, které pak budou předány k ekologické likvidaci. Škola se tak zapojila do projektu MŽP ČR.

Sběr víček

Sběr víček od PET lahví má na naší ZŠ dlouholetou tradici. V současnosti víčka od školy odebírá firma RUMPOLD-P s. r. o., která je předává dalším subjektům jako materiál pro výrobu městského mobiliáře, herních prvků na dětská hřiště apod.