Vánoční trhy a rozsvícení vánočního stromku na naší škole

3.12.2018 23:20 rubrika: Akce ZŠ doporučit, tisk

Vánoční trhy a rozsvícení vánočního stromku na naší škole

V pondělí 3. prosince se naše škola zavoněla Vánocemi, radostným očekáváním a hlavně stovkami rozzářených dětských očí. Chodby zaplnily vánoční trhy se záplavou originálních a velmi nápaditých výrobků, které s velkým nadšením vyrobily šikovné dětské ruce. Všude vonělo vánoční cukroví, skvělý domácí štrůdl a perníčky a celá škola se rozezněla vyvoláváním nadšených malých obchodníků. Díky hojné účasti a podpoře rodičů se k velké radosti dětí prodalo úplně všechno! Za utržené peníze si děti budou moci nakoupit některé pomůcky a drobné vybavení do svých tříd, kterými si zpříjemní výuku. Na akci byl i prostor pro charitu, tři půvabní andělé vybírali peníze na asistenčního psa pro malou holčičku. Vyvrcholením večera bylo tradiční rozsvícení vánočního stromku v atriu školy za zpěvu vánočních koled. Všem dětem, rodičům, učitelům, panu školníkovi a dalším pracovníkům školy děkujeme za plné nasazení, pomoc a obětavost, se kterou se zdařilé akce ujali! Atmosféru našich vánočních trhů si můžete vychutnat ve fotogalerii.

Článek a fotografie: Olga Černohorská

13.11.2018 21:57

Přijmeme vyučeného nebo zaučeného kuchaře/kuchařku  do školní kuchyně základní školy Jana Wericha k přípravě polévek a příloh k hlavnímu jídlu. Nástup na plný nebo zkrácený úvazek je možný ihned. V případě zájmu volejte 775 156 421 (hospodářka školní jídelny).