Výsledky zelených kilometrů

28.11.2014 10:18 rubrika: Akce ZŠ, ODP, dopravní výchova, Ekoškola doporučit, tisk

Hned v září jsme se přihlásili do soutěže o zelené kilometry v rámci udržitelné dopravy .Během týdne jsme monitorovali kilometry do školy a ze školy ekologickými dopravními prostředky a pěšky. Výsledný součet byl 2 308 km u žáků 1. stupně a to nám vyneslo krásné 4. místo mezi pražskými školami. Rádi se zase přidáme v dalším ročníku ,,Zelených kilometrů“.

Nevydaná vysvědčení

26.6.2022 19:37

Vysvědčení, která nebyla vydána 30. 6. 2022,

vyzvedávejte v kanceláři školy v pracovních dnech od 8 do 12 hodin.

Tipy Linky bezpečí

14.3.2022 10:00

Vážení rodiče,

ať už se cítíme ohledně toho, co se děje na Ukrajině jakkoliv, chceme povzbudit děti, aby se i nadále zajímaly o svět, vážily si mírových řešení problémů a bez obav za námi chodily s dotazy a důvěřovaly v to, že svět může být bezpečné místo.

Uvědomujeme si, že je pro všechny z nás těžké o nelehké válečné situaci hovořit. Proto si Vám dovolujeme nabídnout letáček Linky bezpečí, který se věnuje pomoci jak dětem, tak i dospělým.

Z. Martinovská

UKRAJINA_TIPY_LINKA_BEZPECI