Předběžný seznam pomůcek - 1. stupeň

7.7.2017 11:40 rubrika: Organizace šk. roku doporučit, tisk

1. ročník

Přezůvky se světlou podrážkou, desky na sešity, toaletní papír, papírové kapesníky, papírové utěrky

Tělocvik: cvičební úbor v látkovém sáčku, sportovní obuv se světlou podrážkou,

Výtvarná výchova a pracovní činnosti: kufřík - vodovky, kalíšek na vodu, kulaté štětce (č. 4 a 8), igelit na lavici, hadřík, modelína, podložka na modelování (A4), voskovky, zástěrka nebo stará košile/tričko

Penál - tužka č. 1 a 2 po 2 kusech, ořezávátko, pastelky (ideálně silné trojhranné), nůžky s kulatou špičkou, guma, tyčinkové lepidlo

2. ročník

Geometrie  - tužka č. 3 2x, trojúhelník nebo pravítko (do 30 cm)

Výtvarná výchova a pracovní činnosti: kufřík – vodové barvy, štětce ploché i kulaté (slabé, silné), kalíšek na vodu, hadřík, pokrytí lavice (ne textil), voskovky, progresy, nůžky, lepidlo(tuhá tyčinka)+ herkules, modelína+ podložka na modelování, staré tričko (zástěrka)

Penál – pero + náhradní, tužka č. 1, 2, ořezávátko, pastelky, guma,

3. - 5. ročník

Geometrie – tužka č. 3 2x,trojúhelník s ryskou, pravítko ( do 30 cm), kružítko + náhradní tuhy

Výtvarná výchova a pracovní činnosti :  kufřík – vodové barvy, tempery, štětce ploché a kulaté (slabé č. 3, 4 i silné 8 – 12), kalíšek na vodu, hadřík, pokrytí lavice (ne textil), voskovky, progresy (pastelky), nůžky, lepidlo (tuhá tyčinka + herkules), modelína (3. třída), staré tričko (zástěrka)

Penál – psací potřeby (pero, propiska+náhradní), tužka č. 1, 2, ořezávátko, pastelky, guma