Den otevřených dveří proběhl v přátelské atmosféře

31.1.2014 11:37 rubrika: ZŠJW, Akce ZŠ doporučit, tisk

Den otevřených dveří proběhl v přátelské atmosféřeVe středu 15. ledna přivítala ZŠ Jana Wericha návštěvníky u příležitosti Dne otevřených dveří. Zájemci si mohli prohlédnout veškeré prostory školy.

V dopoledních hodinách jsme se všichni těšili zejména na hojnou účast předškoláčků z řepských školek. Ti zhlédli představení dramatického kroužku Ještěrky pod vedením paní vychovatelky Martanové, prohlédli si vystavené výrobky a projekty žáků naší školy. Naši prvňáčci a druháčci čekali na mladší kamarády ve svých třídách, aby jim ukázali, co se již naučili. Vzali je mezi sebe a předškoláčci si leccos i sami vyzkoušeli. Že se jim u nás líbilo, potvrdila skutečnost, že odpoledne mnozí přišli ještě jednou se svými rodiči. V prostorách školy je provázely hostesky z řad starších žákyň, které svou roli zvládly velmi dobře.

V 17 hodin se ve vyzdobené společenské místnosti sešli rodiče budoucích prvňáčků s vedením školy, učiteli budoucích prvních tříd a zástupci Školního poradenského pracoviště. V příjemné atmosféře vedení školy i učitelé odpovídali na četné dotazy rodičů ohledně chodu školy a výuky a rozptylovali případné obavy rodičů z nástupu jejich dětí do školních lavic.

foto zde:

Konzultace

22.11.2022 13:43

Srdečně zveme rodiče žáků na konzultace, které probíhají 29. 11. 2022 od 15.00 do 18.00 hodin.

V 18.00 se ve společenské místnosti uskuteční informační schůzka k přijímacímu řízení na střední školy.

jídelna:     731202331

UV sterilizace logo