Projektový den na SPŠ Podskalská

23.1.2019 22:00 rubrika: Akce tříd doporučit, tisk

Projektový den na SPŠ Podskalská

Dne 23. ledna 2019 jsme se třídou 8. A měli možnost zúčastnit se projektového dne ve SPŠ Podskalská. Celý den jsme pracovali v malé pekárně, kterou v této škole mají pro své studenty. Pod vedením paní profesorky a jednoho ze studentů 4. ročníku jsme připravovali makovky. Těsto za nás uhnětl stroj, ale odvažování jednotlivých kousků už bylo na nás. „Rohlíkovač“ vytvořil rohlíky, které jsme dále různě tvarovali. Dál už plechy putovaly do kynárny a nakonec do pece. Hotové výrobky jsme ochutnali a také si odnesli domů.

Během práce se žáci dozvěděli také mnoho informací o studijních oborech na této škole, což se jim určitě bude hodit v příštím školním roce při výběru dalšího studia. Na fotografie se můžete podívat zde.

Autor článku a fotografií: Zuzana Folprechtová

Úprava rozvrhu

18.4.2019 11:45

Z důvodu konání Dne Země končí ve středu 24. 4. 2019 vyučování pro 1. stupeň v 11.45, pro 2. stupeň ve 12.40.

10.4.2019 21:57

Hledáme správce sportovního areálu a vnitřních prostor (šatny a zázemí) v čase od 16:00 do 20:00 hodin. Možno i na živnostenský list.

Požadujeme zodpovědnost, časovou flexibilitu.

Nabízíme příjemné pracovní prostředí, kancelář a sklad materiálu k dispozici.

V případě zájmu volejte na tel. 606 249 887.