Vánoční besídky v naší škole

18.12.2020 21:00 rubrika: Akce tříd tisk, zpět

Poslední den školní docházky v tomto kalendářním roce se odvíjel ve znamení vánočních besídek. Překvapení pro zaměstnance si připravilo vedení školy už v sedm hodin ráno. Ve společenské místnosti na pracovníky čekalo v patřičných rozestupech několik stolků a u každého z nich nějaké milé překvapení – dárky v podobě společné fotografie pedagogů, vitamínů, propisovačka s logem k 35. výročí školy, nebo pozornost v podobě ovoce na svačinku, které rozdávali Lenka Červená, Drahuše Bousová, zástupci ředitelky Eva Jakubičková a Václav Soukup, a samozřejmě osobně paní ředitelka Zuzana Martinovská. Potom už učitelé vyrazili ke vchodům pro své žáky, aby si je odvedli do tříd.